Одбори

ПОЧАСНИ ОДБОР

  1. др Björn Hånell, подпредсједник, IUFRO
  2. др Saskia Keesstra, предсједник “EGU - Soil System Sci¬ences Division”
  3. др Стево Мирјанић, Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске
  4. др Јасмин Комић, Министар науке и технологије Републике Српске
  5. Ристо Марић, генерални директор Јавног предузећа “Шуме Републике Српске” а.д. Соколац
  6. др Милан Медаревић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  7. др Ратко Ристић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  8. др Војин Буцало, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина
  9. др Чедомир Бурлица, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина
  10. др Ратко Чомић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина
  11. др Зоран Маунага, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина
  12. др Мира Милић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина
  13. др Родољуб Ољача, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина
  14. др Нада Шуматић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина

 

 

НАУЧНИ ОДБОР: 

Предсједник научног одбора: др Милан Матаруга, Ректор Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 

  1. др Марио Божић, Шумарски факултет у Загребу, Хрватска
  2. др Југослав Брујић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  3. др Artemi Cerdà, Универзитет у Валенсији, Валенсија, Шпанија
  4. др Andraž Čarni, Институт за Биологију Словеначке академије наука и умјетности, Љубљана, Словенија
  5. др Драган Чомић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  6. др Милорад Даниловић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  7. др Љиљана Дошеновић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  8. др Војислав Дукић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  9. др Barbara Fussi, Баварска канцеларија за сјеменарство и расадничарство, Teinsendörf, Њемачка
  10. др Бранко Главоњић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  11. др Зоран Говедар, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  12. др Драган Караџић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  13. др Срђан Керен, Шумарски факултет у Кракову, Пољска
  14. др Милун Крстић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  15. др Дане Марчета, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  16. др Саша Орловић, Институт за низијско шумарство и животну средину, Нови Сад, Србија
  17. др Hubert Paluš, Факултет за шумарство и технологију у Зволену, Словачка
  18. др Špela Pezdevšek Malovrh, Биотехнички факултет у Љубљани, Словенија
  19. др Игор Поточник, Биотехнички факултет у Љубљани, Словенија
  20. др Jasminka Rizovska Atanosovska, Шумарски факултет у Скопљу, Македонија
  21. др Мирјана Секулић, Факултет техничких наука у Новом Саду, Србија
  22. др Бранко Стајић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  23. др Зоран Станивуковић, Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, Република Српска / Босна и Херцеговина 
  24. др Небојша Тодоровић, Шумарски факултет у Београду, Србија
  25. др Владимир Вујановић, Универзитету у Saskatchewan-у, Факултет за пољопривреду и биолошке ресурсе, Saskatoon, Канада
  26. др Дијана Вулетић, Шумарски институт Јастребарско, Загреб, Хрватска 

 

Организациони одбор:

Предсједавајући: Проф. др Војислав Дукић, декан

  1. Ph.D. Љиљана Дошеновић, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  2. Ph.D. Зоран Говедар, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ 
  3. Ph.D. Зоран Станивуковић, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  4. Ph.D. Жељка Марјановић Балабан, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  5. Ph.D. Маријана Каповић Соломун, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  6. Ph.D. Дане Марчета, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  7. Ph.D. Драган Чомић, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ 
  8. Ph.D. Владимир Ступар, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  9. Ph.D. Југослав Брујић, Шумарски факултет Бања Лука, Република Српска, БиХ
  10. Ристо Марић, Директор ЈПШ „Шуме Републике Српске“ а.д. Соколац
  11. Драгана Туторић, Извршни директор за правне, кадровске и опште послове,  ЈПШ „Шуме Републике Српске“ а.д. Соколац
  12. Славен Гојковић, Извршни директор за комерцијалне послове, ЈПШ „Шуме Републике Српске“ а.д. Соколац

 

Технички секретаријат скупа:

  1. M.Sc. Божица Јокановић
  2. M.Sc. Бранислав Цвјетковић
  3. M.Sc.  Данијела Петровић
  4. M.Sc.  Вања Даничић
  5. M.Sc.  Бране Злокапа
  6. M.Sc.  Владимир Петковић
  7. Ђорђије Милановић, B.Sc.
  8. Јелена Суботић, B.Sc.
  9. Свјетлана Ћоралић, B.Sc.
  10. Mилан Стојановић, B.Sc.

 


Датум: 25.04.2017.