confOrganiser.com: Međunarodna konferencija ČEMU JOŠ OBRAZOVANJE?

Međunarodna konferencija ČEMU JOŠ OBRAZOVANJE

Međunarodna konferencija ČEMU JOŠ OBRAZOVANJE?

Short title: ČEMU JOŠ OBRAZOVANJE?

-
Poštovane koleginice i kolege, Pozivamo Vas da učestvujete u međunarodnoj konferenciji Čemu još obrazovanje? Konferencija bi trebalo da doprinese boljem razumevanju, promišljanju i unapređenju obrazovnih strategija, da ponudi prostor za razmenu iskustava i saznanja i podstakne plodne izazove postojećim obrazovnim praksama. Poziv je upućen: - Teoretičarima obrazovanja različitih provenijencija i orijentacija (filozofima, sociolozima, pedagozima, andragozima, psiholozima, politikolozima, antropolozima, istoričarima, stručnjacima za upravljanje obrazovnim sistemima); - Praktičarima (nastavnicima, autorima udžbenika, inicijatorima dopunskih obrazovnih aktivnosti, predstavnicima alternativnih obrazovnih programa). Za sve informacije molimo vas da pogledate zvaničnu elektronsku prezentaciju konferencije (http://wse2014.instifdt.bg.ac.rs/) ili se elektronskim pismom obratite organizatorima (conference@instifdt.bg.ac.rs). Nadamo se vašem prisustvu.
Type Conference
Conference character international
Science field Social science
    Sociology
Thematic fields People and institutions
Languages Serbian,
Default language Serbian

Important Dates

Time zone (GMT +1:00 hour) Belgrade, Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris
Deadline for Abstract Submission 15.03.2014.
Acceptance of Abstracts 30.03.2014.
Registration Deadline 15.03.2014.
Conference start 06.06.2014.
Conference end 08.06.2014.
Promotion of Proceedings 2015-03-

Contacts

Contact person -
Phone : 011 26 46 242
E-mail conference@instifdt.bg.ac.rs
Web page/URL : http://wse2014.instifdt.bg.ac.rs/sr/
Conference presentation cemuobrazovanje.ekonferencije.com


Add to Calendar 06/06/2014 08/06/2014 ČEMU JOŠ OBRAZOVANJE? confOrganiser.com 01/01/2015

ČEMU JOŠ OBRAZOVANJE?